Mākslas sala

Mākslas sala

Ideāla Vieta Meistarklasēm un Pasākumiem - Mākslas Sala

Meklējat vietu, kur rīkot radošās meistarklases, vecmeitu ballīti vai draudzeņu tikšanos? "Mākslas sala" ir ideāla izvēle! Tepat Rīgā, Mūkusalas ielā 51, ar ērtu piebraukšanu gan ar sabiedrisko transportu, gan personisko auto. Šeit jūs varat atrast iedvesmojošu vidi dažādiem pasākumiem, kas piemērotas dažādām radošajām aktivitātēm.

 

Meistarklases Dažādiem Meistariem

"Mākslas sala" piedāvā telpas, kurās varat organizēt dažādas meistarklases. Šeit apvienojas dažādi meistari, kas dalās savās prasmēs un zināšanās. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē gleznošana, trauku liešana, rotu veidošana vai citi radošie procesi, šeit ir īstā vieta.

Vecmeitu Ballītes un Dzimšanas Dienas Svētki

Plānojot vecmeitu ballīti vai draudzeņu dzimšanas dienu, "Mākslas sala" piedāvā unikālu un neaizmirstamu pieredzi. Radošie pasākumi ne tikai saliedē, bet arī sniedz iespēju radīt kaut ko īpašu un saglabāt piemiņas ilgstoši. Izvēlieties no dažādiem meistarklasu piedāvājumiem un pielāgojiet tos savam pasākumam. Telpas pieejamas arī bez meistarklasēm, ja vēlaties mierīgi pavadīt laiku sarunās.

Telpas un Aprīkojums

"Mākslas sala" nodrošina plašas un labi aprīkotas telpas, kas ir piemērotas nelielām grupām. Telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo - sākot no šampanieša glāzēm līdz galdam, kur ērti sasēsties 10-12 dalībniekiem. Pieejams arī papildgalds. Radošā atmosfēra veicina jaunu ideju dzimšanu un māksliniecisko izpausmi.

Rezervācija un Papildinformācija

Lai rezervētu telpu vai iegūtu vairāk informācijas par pieejamajām meistarklasēm, apmeklējiet "Mākslas sala" Instagram kontu @makslassala. Tur jūs atradīsiet jaunākos piedāvājumus.

Sazinieties Ar Mani

  • Laine

  • Tālrunis: 26249191

Back to blog

Leave a comment